Kontakt w Polsce w sprawie wizy do USA

Aleksandra Baraniecka – wiza do USA

telefon: +48 501 222 106

  • Usługa pomocy w uzyskiwaniu wizy amerykańskiej typu B2 (turystyczna na 10 lat) – opłata 150 zł od osoby,
  • Pomoc w zakupie biletów lotniczych z Polski do USA

MOJA POMOC W UZYSKANIU WIZY DO USA

  • Podaję Państwu listę informacji, jakie są mi potrzebne do wypełnienia wniosku na stronie ambasady, zaś Państwo odsyłają mi swoje dane razem ze zdjęciem w formie elektronicznej (zdjęcie wykonane przez fotografa według wytycznych do wizy amerykańskiej. Nie trzeba zdjęcia wywoływać, fotograf zgra zdjęcie na płytę CD).
  • We wniosku wypełniam wszystkie dane takie jak: dokładny adres pobytu, dane kontaktowe rezydenta w USA, miejsca na trasie, jakie Państwo odwiedzą, itp.
  • Otrzymają Państwo również zaświadczenie w języku angielskim, że lecą Państwo jako klienci naszego biura podróży.
  • Po wypełnieniu wniosku umówię Państwa na rozmowę w konsulacie w Warszawie lub w Krakowie, w najdogodniejszym dla Państwa terminie. Taka rozmowa trwa ok 10-15 minut, a przeprowadza ją konsul mówiący w języku polskim.

Konsulat pobierze od Państwa opłatę 160 USD za każdy rozpatrywany wniosek i kwota ta jest niezwrotna w przypadku otrzymania odmowy wizy.
W całej naszej wieloletniej pracy nie zdarzyło się jednak, aby konsul odrzucił wniosek o wizę dla klienta, który przyjechał z naszym zaświadczeniem. Od wielu lat mamy zatem 100% skuteczność.

Cały proces zajmuje od 1,5 – 2 tygodni (1 dzień wypełnienie wniosku, 1 dzień zaksięgowanie wpłaty 160$ na koncie ambasady, od 2-7 dni roboczych oczekiwania na termin rozmowy w konsulacie, ok 4 dni roboczych czas oczekiwania na odesłanie do Państwa paszportu z wydrukowaną w nim wizą amerykańską).

Dane osobowe, zdjęcie i inne informacje proszę przesłać za pomocą poniższego formularza.